دبستان ویژه دخترانه مهرآیین


دبستان ویژه دخترانه مهرآیین

مجموعه مدارس مهرآیین یکی از معتبرترین و موفق ترین مجموعه مدارس هوشمند در حوزه آموزش و پرورش در ایران می باشد که به پشتوانه ی بیش از 20 سال تجربه ی موفق  آموزشی  و با هدف بهبود و ارتقای کیفیت نظام آموزشی ایران اقدام به تاسیس مدارس خود نمود، و در بهار سال 1390 اولین دبستان هوشمند و تمام الکترونیکی در استان گیلان منطبق با استاندارد مدارس بین المللی را افتتاح نمود. مجموعه مدارس هوشمند مهرآیین ماموریت خود را تبدیل مدارس سنتی به مدارس نوین هزاره سوم قرار داده است که در این راستا و در جهت گسترش و ارتقای فرهنگ آموزش، اقدام به تاسیس مدارس خود نموده. این مجموعه به آن روز می اندیشد که در هر مدرسه  ایرانی، تفکر این موسسه و یا یکی از محصولاتش مورد استفاده و  بهره برداری قرار گیرد؛ تا دست کم گامی موثر در حوزه ی خدمت به آموزش و پرورش ایران اسلامی بردارد. مدیریت دانش محور، ارتباط مستقیم با مراکز مدرن و پیشرفته دنیا و تلاش برای ارائه فعالیت های مناسب در جهت علاقه ی دانش آموزان، درنهایت منجر به کارآفرینی، اشتغال مناسب و تولید ثروت در جامعه می گردد.

 
 
 

 

 

 

اخبار و اطلاعیه ها

+

چهارشنبه ، 15 مرداد 1399

اطلاعیه کلاس های مجازی تابستانی

با سلام و درود حضور ارزشمند شما اولیا محترم پیرو اطلاعیه قبلی به اطلاع میرساند فیلم های کلاس های مجازی تابستانی با محوریت مرورمحتوای آموزشی پایه تحصیلی سال قبل در پنل کاربری بارگذاری شده است لطفا جهت بهره برداری دانش آموزان به پنل مربوطه مراجعه گردد. ضمنا شرکت دانش آموزان به سبب آمادگی برای سال تحصیلی جدید الزامی است.

توجه

1-جهت ورود به پنل کاربری در کادر نام کاربری و رمز عبور کدملی دانش آموزان را وارد نمایید.

2- به جهت حفظ امنیت پنل کاربری دانش آموز نسبت به تغییر رمز عبور در اسرع وقت  اقدام نمایید.

3-جهت اقدام به راهنمایی تصویری ورود به پنل کاربران و نحوه تغییر به شرح ذیل ملاحظه نمایید.


+

دوشنبه ، 6 مرداد 1399

زمان برگزاری آزمون استعدادهای درخشان پایه هفتم

باسلام و احترام، به اطلاع می رساند به استناد اطلاعیه سامانه ثبت نام آزمون استعدادهای درخشان، زمان قطعی برگزاری آزمون سنجش و پذیرش پایه هفتم، پنج شنبه مورخه 1399/05/09  مدارس استعدادهای درخشان ساعت 9 صبح می باشد. لذا شایسته است دانش آموزان و اولیاء گرامی به اطلاعیه های سامانه مذکور به آدرس azmoon.medu.ir توجه فرمایند.

درضمن به همراه داشتن کارت قبلی به منظور صرفه جویی بلامانع است

+

دوشنبه ، 6 مرداد 1399

اصلاحیه زمانبندي ثبت نام کتب درسی

باسلام و احترام
باستحضار اولیای محترم می رساند، اصلاحیه زمانبندي ثبت نام و توزیع کتب درسی به شرح زیر است:

+

دوشنبه ، 6 مرداد 1399

اطلاعیه بسیار مهم (شیوه نامه اجرایی سال تحصیلی 1400-1399)

به نام خدا

   « بزرگترین خطر هنگام به وجود آوردن تغییرات خود تغییرات نیستند بلکه عمل کردن با منطق دیروز است »

                                                                                                                  پیتر دراک

+

یکشنبه ، 22 تیر 1399

اطلاعیه بسیار مهم در مورد ثبت نام کتاب پایه اول

با سلام و احترام خدمت اولیاء محترم پایه اول

در راستای سفارش و توزیع اینترنتی کتاب های درسی، توسعه دولت الکترونیک و به منظور تسهیل دسترسی دانش آموزان به کتاب های درسی، نظارت نظام مند بر فرآیند توزیع مواد آموزشی ثبت سفارش و توزیع کتاب های درسی سال تحصیلی 1400-1399 دوره های تحصیلی آموزش ابتدایی از طریق سامانه www.irtextbook.ir یا   www.irtextbook.com انجام می گردد.

مقتضی است اولیاء محترم در اسرع وقت جهت ثبت نام کتاب درسی به سایت مربوطه مراجعه نمایند.

جهت مشاهده تقویم زمانی ثبت سفارش کتاب های درسی دانش آموزان اینجا کلیک نمایید.

شایان ذکر است مهلت ثبت نام کتاب های درسی  پایه اول از تاریخ 1399/04/08الی 1399/06/09می باشد.

+

یکشنبه ، 22 تیر 1399

نکات بسیار مهم شرکت در آزمون استعدادهای درخشان

                          ***توجه***                           

 


 •   داوطلبان گرامی حتما با پوشش مناسب در جلسه آزمون شركت نمایند.
 • داوطلبانی كه كارت ورود به جلسه آنها فاقد عكس بوده یا عكس فرد دیگری روی آن الصاق شده است و یا اینكه عكس آنها كیفیت مناسب جهت شناسایی و تطبیق چهره را نداردلازم است دو قطعه عكس 4*3 جدید و پشت نویسی شده با خود همراه داشته باشند(به همراه كارت شناسایی معتبر).
 • همه داوطلبان ملزم به همراه داشتن كارت ورود به جلسه آزمون می باشند.دانش آموزان كارت ورود به جلسه را در سمت چپ سینه الصاق نمایند.
 • دانش آموزان محترم چند دقیقه قبل از بسته شدن درب حوزه(حدود نیم ساعت قبل از شروع آزمون بسته خواهد شد) حتما در محل حوزه حضور داشته باشند.در غیر این صورت از ورود آنها جلوگیری می شود.
 • همراه داشتن هرگونه وسائل غیر مجاز مانند تلفن همراه(خاموش-روشن-ساده یا هوشمند) ، یادداشت، كتاب یا جزوه، كیف،ساك دستی،جامدادی و وسائل مشابه و هرگونه وسائل غیرمجاز دیگر  در جلسه امتحان تخلف امتحانی محسوب می گردد.
 • دانش آموزان دو عدد مداد سیاه، پاك كن و مداد تراش همراه داشته باشند.سوالات فقط با مداد مشكی و در پاسخنامه تكمیل گردد.از تازدن و خدشه وارد كردن  پاسخنامه  جدا خودداری گردد.
 • دانش آموزان پس از خروج از حوزه در محوطه حوزه تجمع ننمایند و توسط نگهبان به بیرون هدایت می شوند.
 • اولیای گرامی جهت ایجاد نظم و آرامش، حتی الامكان از حضور در محوطه حوزه خودداری نمایند. در صورت حضور در محوطه نظم و سكوت را رعایت و در محل تردد دانش آموزان قرار نگیرند.
 • پیشنهاد می گردد دانش آموزانی كه با محل حوزه آشنایی ندارند از روزهای قبل محل حوزه را شناسایی تا در روز امتحان دچار مشكل نشوند.
 •  دانش آموزان گرامی و اولیای محترم  ترافیك جاده ای  و فاصله تا حوزه را در نظر گرفته و سعی شود زودتر حركت نموده تا قبل از بسته شدن درب حوزه در محل آزمون حاضر شوند.
 • دانش آموزان به توجه به راهنمای نصب شده و شماره داوطلبی ، كلاس یا راهرو محل استقرار خود را پیدا كرده و با توجه به برچسب صندلی فقط روی صندلی خود بنشینند.قبل از پاسخگویی به سوالات شماره صندلی، و مندرجات پاسخنامه را كنترل نمایند كه متعلق به خود دانش آموز باشد.
 • دانش آموزان و عوامل حوزه ملزم به رعایت كامل پروتكل های بهداشتی می باشند.لذا ضرورت دارد همه دانش آموزان با ماسك و دستكش در محل آزمون حضور یابند و وسائل ضدعفونی كننده شخصی همراه داشته باشند.قبل از ورود به سالن ، فاصله با دانش آموزان دیگر را رعایت و از تجمع خودداری نمایند.بطری آب شخصی نیز همراه داشته باشند .اعلام برگزاری آزمون استعدادهای درخشان سال 1399
گالری


 

 

 

 

 

 

 

تماس با ما