دبستان ویژه دخترانه مهرآیین


دبستان ویژه دخترانه مهرآیین

مجموعه مدارس مهرآیین یکی از معتبرترین و موفق ترین مجموعه مدارس هوشمند در حوزه آموزش و پرورش در ایران می باشد که به پشتوانه ی بیش از 20 سال تجربه ی موفق  آموزشی  و با هدف بهبود و ارتقای کیفیت نظام آموزشی ایران اقدام به تاسیس مدارس خود نمود، و در بهار سال 1390 اولین دبستان هوشمند و تمام الکترونیکی در استان گیلان منطبق با استاندارد مدارس بین المللی را افتتاح نمود. مجموعه مدارس هوشمند مهرآیین ماموریت خود را تبدیل مدارس سنتی به مدارس نوین هزاره سوم قرار داده است که در این راستا و در جهت گسترش و ارتقای فرهنگ آموزش، اقدام به تاسیس مدارس خود نموده. این مجموعه به آن روز می اندیشد که در هر مدرسه  ایرانی، تفکر این موسسه و یا یکی از محصولاتش مورد استفاده و  بهره برداری قرار گیرد؛ تا دست کم گامی موثر در حوزه ی خدمت به آموزش و پرورش ایران اسلامی بردارد. مدیریت دانش محور، ارتباط مستقیم با مراکز مدرن و پیشرفته دنیا و تلاش برای ارائه فعالیت های مناسب در جهت علاقه ی دانش آموزان، درنهایت منجر به کارآفرینی، اشتغال مناسب و تولید ثروت در جامعه می گردد.

 
 
 

 

 

 

اخبار و اطلاعیه ها

+

چهارشنبه ، 2 بهمن 1398

دومین سیل مهربانی همکلاسی ها

گاهی خدا می خواهد با دست تو دست دیگر بندگانش را بگیرد
وقتی دستی را به یاری می گیری،
بدان که دست دیگرت در دست خداست...

خداوند با دستان تو دست انسان گرفتاری را گرفته است، وقتی دست افتاده ای را می گیری و لبخند را مهمان قلبش می کنی.

 با یاری رساندن به کودکان دوست داشتنی مان، پروردگار را در برابر همه مخلوقات دیگرش سرافراز سازیم.

مهرآیینی مهربان، کودکانی در انتظار  قلب‌ سخاوتمند شما، دست‌هایتان را به نظاره نشسته‌اند تا گره از کار فروبسته‌شان بگشایی.

در صورت تمایل می توانید تا روز شنبه مورخه 98/11/8 کمک های  غیر نقدی خود را به دبستان ارسال نمایید.

موارد مورد نیاز مانند: پتو،لباس گرم، زیرانداز، ست بهداشتی، مواد شوینده، لوازم التحریر و اسباب بازی و ... از مهم‌ترین نیازهای مردم آسیب دیده در سیل می باشد.

+

سه شنبه ، 1 بهمن 1398

مرور آنلاین ICDL

اولیای ارجمند، مرور آنلاین ICDL برای پایه های پیش دبستان تا ششم، از روز سه شنبه مورخ 1398/11/01 الی پنج شنبه مورخ 1398/11/03 فعال خواهد بود.

+

دوشنبه ، 30 دی 1398

تولد دختران دی ماهی

و چه زیباست رسیدن دوباره به روز زیبای آفرینش
و چه اندازه عجیب است روز ابتدای بودن
و چه اندازه شیرین است امروز ، روز تولدت ، روزی که تو آغاز شدی
تولدت مبارک

برای مشاهده تصاویر بیشتر به گالری تصاویر مراجعه نمایید.

+

یکشنبه ، 29 دی 1398

گرامیداشت روز هوای پاک

طراوت زندگی امروز و بقای فردا، در گرو حفاظت از محیط زیست هست.

طبیعت، بسان مادری مهربان انسان را در دامن خود می پروراند و سخاوتمندانه، همه منابع و سرمایه های خود را به پای انسان می ریزد.

+

شنبه ، 28 دی 1398

چمدانت را ببند!

آموزش مهارت بستن چمدان در حضور اعضای انجمن اولیا و مربیان 

بسته بندی یک هنر است  ؛ اما همه ی مسافران نمی توانند این کار را به درستی انجام دهند تاجایی که حتی بیشتر ماها نیز درانجام آن به مشکل برمی خوریم و اصول اصلی آن را نمی دانیم ، در این تکلیف مهارتی بستن چمدان و نکات کاربردی که به هنگام بستن چمدان مسافرتی نیاز است آموزش داده شد.   

+

چهارشنبه ، 25 دی 1398

مرور آنلاین هفتگی

اولیای ارجمند، مرور آنلاین هفتگی برای پایه های پیش دبستان تا ششم، از روز چهارشنبه مورخ 1398/10/25الی جمعه مورخ 1398/10/27فعال خواهد بود.
 

 


گالری
تصاویر بیشتر


 

 

 

 

 

 

 

تماس با ما