دبستان ویژه دخترانه مهرآیین


دبستان ویژه دخترانه مهرآیین

مجموعه مدارس مهرآیین یکی از معتبرترین و موفق ترین مجموعه مدارس هوشمند در حوزه آموزش و پرورش در ایران می باشد که به پشتوانه ی بیش از 20 سال تجربه ی موفق  آموزشی  و با هدف بهبود و ارتقای کیفیت نظام آموزشی ایران اقدام به تاسیس مدارس خود نمود، و در بهار سال 1390 اولین دبستان هوشمند و تمام الکترونیکی در استان گیلان منطبق با استاندارد مدارس بین المللی را افتتاح نمود. مجموعه مدارس هوشمند مهرآیین ماموریت خود را تبدیل مدارس سنتی به مدارس نوین هزاره سوم قرار داده است که در این راستا و در جهت گسترش و ارتقای فرهنگ آموزش، اقدام به تاسیس مدارس خود نموده. این مجموعه به آن روز می اندیشد که در هر مدرسه  ایرانی، تفکر این موسسه و یا یکی از محصولاتش مورد استفاده و  بهره برداری قرار گیرد؛ تا دست کم گامی موثر در حوزه ی خدمت به آموزش و پرورش ایران اسلامی بردارد. مدیریت دانش محور، ارتباط مستقیم با مراکز مدرن و پیشرفته دنیا و تلاش برای ارائه فعالیت های مناسب در جهت علاقه ی دانش آموزان، درنهایت منجر به کارآفرینی، اشتغال مناسب و تولید ثروت در جامعه می گردد.

 
 
 

 

 

 

اخبار و اطلاعیه ها

+

یکشنبه ، 26 اسفند 1397

مجموعه فعالیت های نوروزی کامپیوتر پایه های پیش دبستان تا پنجم

اولیاء محترم،

با سلام ضمن عرض تبریک پیشاپیش بهار طبیعت و آرزوی شادکامی و سلامت برای همه شما عزیزان، بسته آموزشی فعالیت های نوروزی کامپیوتر جهت غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان آماده بهره برداری می باشد.

+

یکشنبه ، 26 اسفند 1397

مجموعه فعالیت های نوروزی پایه های پیش دبستان تا پنجم

اولیاء محترم،

با سلام ضمن عرض تبریک پیشاپیش بهار طبیعت و آرزوی شادکامی و سلامت برای همه شما عزیزان، بسته آموزشی فعالیت های نوروزی جهت غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان آماده بهره برداری می باشد.

+

چهارشنبه ، 22 اسفند 1397

جشن نوروز 1398

بوی جان می آید اینک از نفس های بهار
دستهای پر گل اند این شاخه ها ، بهر نثار

+

سه شنبه ، 21 اسفند 1397

زردی من از تو، سرخی تو از من...

 

چهارشنبه‌سوری، یکی از جشن‌های قدیمی و باستانی ایران است که در شب چهارشنبه آخر سال برگزار می‌شود.

+

دوشنبه ، 20 اسفند 1397

هدیه ماهی قرمز به دختران عزیزمان

دختران مهرآیینی ما امروز از سرکار خانم قانع مدیریت دبستان ، ماهی قرمز هدیه گرفتند

گالری


 

 

 

 

 

 

 

تماس با ما