دبستان ویژه دخترانه مهرآیین


دبستان ویژه دخترانه مهرآیین

مجموعه مدارس مهرآیین یکی از معتبرترین و موفق ترین مجموعه مدارس هوشمند در حوزه آموزش و پرورش در ایران می باشد که به پشتوانه ی بیش از 20 سال تجربه ی موفق  آموزشی  و با هدف بهبود و ارتقای کیفیت نظام آموزشی ایران اقدام به تاسیس مدارس خود نمود، و در بهار سال 1390 اولین دبستان هوشمند و تمام الکترونیکی در استان گیلان منطبق با استاندارد مدارس بین المللی را افتتاح نمود. مجموعه مدارس هوشمند مهرآیین ماموریت خود را تبدیل مدارس سنتی به مدارس نوین هزاره سوم قرار داده است که در این راستا و در جهت گسترش و ارتقای فرهنگ آموزش، اقدام به تاسیس مدارس خود نموده. این مجموعه به آن روز می اندیشد که در هر مدرسه  ایرانی، تفکر این موسسه و یا یکی از محصولاتش مورد استفاده و  بهره برداری قرار گیرد؛ تا دست کم گامی موثر در حوزه ی خدمت به آموزش و پرورش ایران اسلامی بردارد. مدیریت دانش محور، ارتباط مستقیم با مراکز مدرن و پیشرفته دنیا و تلاش برای ارائه فعالیت های مناسب در جهت علاقه ی دانش آموزان، درنهایت منجر به کارآفرینی، اشتغال مناسب و تولید ثروت در جامعه می گردد.

 
 
 

 

 

 

اخبار و اطلاعیه ها

+

یکشنبه ، 8 تیر 1399

توصیه های تغذیه ای در فصل گرما و شیوع ویروس کرونا

برای مشاهده پیام های آموزشی تغذیه  اینجا  و مشاهده توصیه های تغذیه ای اینجا کلیک کنید.

 

+

شنبه ، 24 خرداد 1399

اعلام برگزاری آزمون استعدادهای درخشان سال 1399

پیرو دستورالعمل سنجش و پذیرش دانش آموزان دبیرستان های دوره اول متوسطه (پایه هفتم)

+

دوشنبه ، 19 خرداد 1399

تمدید آزمون ICDL و زبان

قابل توجه اولیای محترم، با سلام و وقت بخیر

با توجه به درخواست های شما  اولیای محترم جهت تمدید زمان مرور آنلاین پایانی ICDL و زبان، زمان پایان مرور آنلاین پایانی تا روز چهارشنبه 1399/03/21 ساعت 17 عصر تمدید شد.

+

شنبه ، 17 خرداد 1399

مرور آنلاین پایانی ICDL و زبان

اولیای ارجمند، مرور آنلاین پایانی زبان و ICDL برای پایه های پیش دبستان تا ششم، از روز شنبه مورخ 1399/03/17 از ساعت 9 صبح الی دوشنبه مورخ 1399/03/19 ساعت 5 عصر فعال خواهد بود.
 

 


گالری
تصاویر بیشتر


 

 

 

 

 

 

 

تماس با ما