دبستان ویژه دخترانه مهرآیین


دبستان ویژه دخترانه مهرآیین

مجموعه مدارس مهرآیین یکی از معتبرترین و موفق ترین مجموعه مدارس هوشمند در حوزه آموزش و پرورش در ایران می باشد که به پشتوانه ی بیش از 20 سال تجربه ی موفق  آموزشی  و با هدف بهبود و ارتقای کیفیت نظام آموزشی ایران اقدام به تاسیس مدارس خود نمود، و در بهار سال 1390 اولین دبستان هوشمند و تمام الکترونیکی در استان گیلان منطبق با استاندارد مدارس بین المللی را افتتاح نمود. مجموعه مدارس هوشمند مهرآیین ماموریت خود را تبدیل مدارس سنتی به مدارس نوین هزاره سوم قرار داده است که در این راستا و در جهت گسترش و ارتقای فرهنگ آموزش، اقدام به تاسیس مدارس خود نموده. این مجموعه به آن روز می اندیشد که در هر مدرسه  ایرانی، تفکر این موسسه و یا یکی از محصولاتش مورد استفاده و  بهره برداری قرار گیرد؛ تا دست کم گامی موثر در حوزه ی خدمت به آموزش و پرورش ایران اسلامی بردارد. مدیریت دانش محور، ارتباط مستقیم با مراکز مدرن و پیشرفته دنیا و تلاش برای ارائه فعالیت های مناسب در جهت علاقه ی دانش آموزان، درنهایت منجر به کارآفرینی، اشتغال مناسب و تولید ثروت در جامعه می گردد.

 
 
 

 

 

 

اخبار و اطلاعیه ها

+

چهارشنبه ، 21 آذر 1397

اطلاعیه در مورد مرور آنلاین هفتگی

اولیای ارجمند، مرور آنلاین هفتگی برای پایه های پیش تا پنجم، از روز چهارشنبه مورخ 1397/09/21الی جمعه مورخ 1397/09/23فعال خواهد بود.

+

سه شنبه ، 20 آذر 1397

برگزاری مسابقه تزئین زیباترین هندوانه، کدو و انار شب یلدا در دبستان مهرآیین

دبستان مهرآیین در نظر دارد به مناسبت فرارسیدن مراسم سنتی شب یلدا، مسابقه ای تحت عنوان تزئین زیباترین هندوانه، کدو و انار برگزار نماید.

+

دوشنبه ، 19 آذر 1397

ایجاد انگیزه نشانه (ای)

دختران گل مهرآیینی کلاس اولی، امروز با پوشیدن لباس محلی و در دست داشتن زنبیل نشانه (ای) را یاد گرفتند.

گالری


 

 

 

 

 

 

 

تماس با ما